Social Media

Let us tell others about your company.

What does 360 ° mean? It means modern holistic marketing, where at every stage we care about your brand and customer relations. Thanks to this, we can take effective action, and you can focus on your work.

RH1_2530.jpg

BRAND CREATION

A start well planed.

We will help you create a brand from scratch. We provide support at every stage - from creating a name and logo to planning detailed marketing activities.
Thanks to this, your company will be ready for future growth from the very beginning.

Tr%C3%83%C2%B3jk%C3%84%C2%85t_niebieski_
Trójkąt żółty cały.png

Zadbaj o Public relations

Sometimes you can see more from the side.

Take care of your online image and attract new customers online. Not only will we create effective content promoting your brand, but we also know how to properly match it to a given portal and precisely target.

Agencja reklamowa pozycjonowanie strony SEO SEM film promocyjny strona www
Trójkąt czarny linie.png

Spytaj. Śmiało!

Dzieli Cię tylko kliknięcie. 

Opowiedz nam o swoim biznesie i otrzymaj całkowicie darmową konsultację. Niczym nie ryzykujesz. Możesz tylko zyskać.

Trójkąt niebieski cały.png

FAQ

Dlaczego samemu nie mogę prowadzić fanpage?


Możesz! I wielu osobom wychodzi to świetnie. Jednak dzisiejsze Social Media to skomplikowana dżungla i aby się w niej odnaleźć potrzeba mnóstwo pracy, strategii, wiedzy a co najważniejsze - czasu. Wielokrotnie bardziej się opłaca skupić na swojej pracy a działania w social media oddelegować do specjalistów.
Jak wygląda współpraca z Rek House przy prowadzeniu Social Mediów?


Jeżeli już posiadasz fanpage, zaczynamy od jego audytu. Analizujemy odbiorców, zasięgi i możliwości. Następnie ustalamy KPI i strategie. Otrzymasz indywidualnie przygotowany plan działań z dokładnym wytłumaczeniem co, kiedy i po co. Następnie Twój fanpage otrzyma opiekuna do którego możesz się zgłosić z każdą wątpliwością i uwagami. A co najważniejsze, co miesiąc otrzymasz raport z jasno wykazanymi efektami naszych działań.
Jak rozliczymy swoją współpracę?


Forma rozliczenia zależy od zakresu pracy i założonych celów. Każdy fanpage wymaga indywidualnego podejścia i powinna to być naprawdę usługa szyta na miarę. Dlatego zapraszamy do kontaktu z nami i darmowego audytu oraz wyceny. Jeżeli Ciebie to przekona - super! Jeżeli nie - zyskasz bezpłatnie cenne informacje, czyli też super!