Web

design

Prowadzisz działalność, jesteś profesjonalistą i specjalistą w swojej dziedzinie. My też.

Trójkąt czarny linie.png

Poświęciliśmy lata na badanie co ludzie kupują i dlaczego. Dzięki temu umiemy znaleźć dla Ciebie szansę, która innym umyka i stworzyć rozwiązania, których inni nie mają. Połącz swój profesjonalizm z naszą wiedzą. Podbij rynek.

Tr%C3%B3jk%C4%85t%20%C5%BC%C3%B3%C5%82ty
Image by Kaleidico

Zyskaj plan na sukces

Przedstaw nam swoją firmę, a my zanalizujemy ją zgodnie ze sztuką marketingu i przedstawimy swoje propozycje na rozwój i promocje. Dostaniesz indywidualny plan z dokładnym wytłumaczeniem co, po co i za ile.

Do firm podchodzimy całościowo i badamy każdy aspekt relacji z klientem. Używamy do tego marketingu holistycznego 360, który jest zwany najskuteczniejszą techniką marketingową świata.

Trójkąt żółty cały.png

Poznaj klientów bardziej

Używając narzędzi do badania rynku i zachowań klientów zyskamy dane, czego tak naprawdę potrzebują. W połączeniu z Twoim doświadczeniem stworzy to ofertę, która będzie bezkonkurencyjna.

Uważasz, że znasz swoich klientów najlepiej? Twoja konkurencja też tak myśli. Ale ty możesz, dzięki użyciu najnowszej technologii zyskać przewagę, wyjść poza schematy i zaproponować coś lepszego niż oni.

Trójkąt niebieski cały.png

Promuj się

Przecież wszystko masz pod ręką.

Współpracując z nami zyskasz dostęp do specjalistów i wszystkich potrzebnych narzędzi.

Nasza firma przemyślana jest tak, aby zapewniać komplementarne, spójne i skuteczne usługi marketingowego. Przejrzyj naszą stronę i przekonaj się na własne oczy. Śmiało.

16888.jpg

Chodźmy podbić świat

Umów się z nami na spotkanie i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.
Napisz już teraz na
contact@rekhouse.pl lub zadzwoń pod 791-33-70-66.

Konsultacja jest darmowa i niezobowiązująca.

Niczym nie ryzykujesz. Możesz tylko zyskać.

kreacja marki_rekhouse.png

BRAND CREATION

A start well planed.

Pomożemy Ci zbudować markę od zera - od stworzenia nazwy i logo, aż po strategie, system sprzedaży i materiały promocyjne.

strategia_rekhouse.png

BRAND CREATION

A start well planed.

Rozwiń z nami strategię na swoją firmę, która poprowadzi Ciebie w przyszłość.

konsultacja_rekhouse.png

BRAND CREATION

Sometimes you can see more from the side.

Zbadamy Twoją firmę i relacje z klientami w poszukiwaniu szans na rozwój. Pomożemy zbadać potrzeby klientów, żeby lepiej dopasować Twoje produkty i usługi. 

E-marketing

They see you how they browse you.

Take care of your online image and attract new customers online. Not only will we create effective content promoting your brand, but we also know how to properly match it to a given portal and precisely target.

Social media

Google

Emarketing Rek House.png

GRAPHIC DESIGN

Coherent means effective.

Take care of your brand image with materials that are visually consistent and consistent with your marketing strategy. We develop ready projects, but also create logotypes and graphic identifications from scratch.

Projektowanie graficzne Rek House.png